Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

45 të infektuar dhe 7 të vdekur në 24 orët e fundit nga Covid-19

Zhurnal Ads

Shkup, 21 shtator, zhurnal.mk – Në 24 orët e fundit janë kryer 552 teste për COVID-19 dhe prej tyre 45 kanë rezultuar pozitivë, ose thënë ndryshe 8 për qind e tyre.

Po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 7 pacientë me COVID-19. Ndërsa janë shëruar 86 persona.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Qeveria e miratoi planin, fillon shpërndarja e administratorëve

T E

Konsull nderi të shteteve Meksikane nga RMV, takoi Ministrin e Punëve të Jashtme, Bujar Osmani

R ZH

Dimitrov: Jemi plotësisht të përkushtuar detyrave që dalin nga Marrëveshja për fqinjësi të mirë

E.E.

Europa ashpërson masat kufizuese antiCOVID-19

admin

159 mijë të papunë në vend por 9 mijë vende të lira në Agjencinë e punësimit!?

T E

Filipçe: Kemi bërë plan për rritjen e kapaciteteve shëndetësore

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...