Maqedoni TOP LAJM

466 shkelje për mos-mbajtje të maskës

Zhurnal Ads

Shkup, 6 shtator – Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 466 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse.

Nga Ministria për Punë të Brendshme në vazhdimësi apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë dhe zbatojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

Postime të ngjashme

Kumanova kundër masave të Qeverisë: Duan të punojnë edhe ditën e diel

Z H

Arsovski: Emërimet e tjera do të bëhen me konkurse publike

XH,I

Dy të lënduar më rëndë në një aksident te ura e re e lumit Bregallnica në Shtip

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...