Maqedoni

492 persona gjobiten për mosmbajtjen e maskës

Zhurnal Ads

Shkup, 12 shtator – Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë 492 persona janë gjobitur për mosmbajtjen e maskës mborjtëse.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme bëjnë apel deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim luftimin e virusit korona.

Postime të ngjashme

“DailyNews.mk” Ekonomia botërore s’do jetë e njëjtë pas Covid 19 – Maqedonia e Veriut ende pa strategji të qartë!

R ZH

Nga Vlora e flamurit, Bujar Leskaj: Në 2021, në Shkup do vendoset përmendorja e Ismail Qemalit

T E

LSDM: Qeveria e përgatit pakon e re të masave, me kredi pa interes janë ndihmuar 1300 ndërmarrje

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...