Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

498 raste të reja, 17 të vdekur dhe 419 të shëruar

Shkup, 29 dhjetor – Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoni janë realizuar 2467 testim dhe janë regjistruar 498 pacient pozitiv me virusin korona.

Gjatë 24 orëve të fundit 17 pacient humbën jetën me virusin korona, ndërsa Insitituti i Shëndetit publik regjistroi 606 pacient të shëruar.

Postime të ngjashme

Shilegov: Kemi rezultate dukshëm më të mira me cilësinë e ajrit

D J

Carovska: Punojmë në zgjodhje të re ligjore për konfirmim më bashkëkohor të materialeve në arsim

D J

Fillon protesta për “Monstrën”, kërkohet liri dhe drejtësi

D J

Ristovska demanton Spasovskin për Mijallkovin

D J

CIVIL: Protestat për “Monstrën” të mbahen pa incidente të dhunshme dhe të respektohen masat për mbrojtje nga Kovid-19

Bexhet Musliu

Bytyqi: Paga mesatare do të vazhdojë të rritet

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...