Maqedoni

517 shkelje të masës për mbajtjen e maskës

Zhurnal Ads

Shkup, 13 shtator – Ministria e Punëve të Brendshme informon se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi.

Nga kjo ministri thonë se në 24 orët e fundit (12/13.09.2020) janë regjistruar 517 shkelje në lidhje me masën për mbajtjen e maskës.

MPB apelon tek qytetarët që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, për parandalimin e COVID-19.

Postime të ngjashme

Zv.mpj Isaki në hapjen e konsulatës së Kosovës në Strugë

Z H

Antikorrupsioni ka hapur lëndë për keqpërdorime të fondeve të BE-së dhe për shkelje të ligjit gjatë emërimit të drejtorëve në FSSHM

T E

Sot disa pjesë të Çairit, Sarajit dhe Draçevës do të ngelin pa rrymë

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...