Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

518 të infektuar, 9 të vdekur e 200 të shëruar, ja bilanci i fundit me Covid 19

Shkup, 23 tetor – Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 2367 testime, ndërsa janë regjistruar 518 raste të reja.

Ndërkohë Instituti për Shëndet Publik ka regjstruar 200 pacientë të shëruar.

Ndryshe si pasojë e Covid-19 kanë ndërruar jetë 9 persona.

https://www.facebook.com/filipce.venko/photos/a.1819648248342200/2528800084093676/?type=3&theater

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...