Maqedoni TOP LAJM

518 të infektuar, 9 të vdekur e 200 të shëruar, ja bilanci i fundit me Covid 19

Zhurnal Ads

Shkup, 23 tetor – Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 2367 testime, ndërsa janë regjistruar 518 raste të reja.

Ndërkohë Instituti për Shëndet Publik ka regjstruar 200 pacientë të shëruar.

Ndryshe si pasojë e Covid-19 kanë ndërruar jetë 9 persona.

https://www.facebook.com/filipce.venko/photos/a.1819648248342200/2528800084093676/?type=3&theater

Postime të ngjashme

Ali Ahmeti priti ambasadorin e Austrisë Georg Woutsas

XH,I

Ministri Osmani uron 8 Shtatorin: Të kontribojmë në ndërtimin e shtetit tonë të përbashkët

T E

Takim në LOE me kryeministrin dhe ekipin ekonomik të Qeverisë së re

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...