539 të infektuar, 41 viktima nga Covid në 24 orët e fundit

Shkup, 18 shtator – Shifrat e pandemisë në Maqedoninë e Veriut mbeten të larta edhe në 24 orët e fundit.

Gjatë këtij intervali kohor janë regjistruar edhe 539 të infektuar, si dhe 41 viktima. Prej tyre 23 janë nga Shkupi, kurse 4 nga Tetova. Janë shëruar 245 pacientë.

Related posts

Simovski: Mbi 600.000 persona të regjistruar, vetëm sot mbi 100.000

D V

Moraçanin: Kodi Zgjedhor favorizon katër partitë e mëdha

D V

Aleksandar Stankov: Identifikimi i viktimave, pas përfundimit të autopsisë

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More