Agjencia Zhurnal.mk

55-vjeçari nga Bulqiza vetëhidhet nga pallati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bulqizë.

Mësohet se një 55-vjeçar është vetëhedhur nga pallati ku banonte dhe për pasojë ka humbur jetën. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale I.L.

Ende nuk dihen shkaqet që e kanë shtyrë 55-vjeçarin drejt aktit të rëndë.

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor, i cili po vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...