Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

58 vjeçarja hidhet nga kati i tretë dhe gjen vdekjen

Një 58-vjeçare i dha fund jetës këtë të martë.

Siç njofton Policia e Korçës, ajo u vetëhodh nga kati i tretë i shtëpisë.

Për pasojë, 58-vjeçarja me inicialet S. P. humbi jetën në vend.

Nga ana e efektivëve po punohet për të verifikuar shkakun e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Meta kujton Ditën e Çlirimit të Kosovës: Dita për të nderuar luftën e drejtë të UÇK-së

Dafina Vidishiqi

Rama uron 30 vjetorin e Partisë Socialiste

Dafina Vidishiqi

Mandati 2 vjeçar në Këshillin e Sigurimit, Nesho: Një shans për Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

Gara e 13 qershorit, Basha: Do të dalim më të bashkuar për të vazhduar betejën

Dafina Vidishiqi

Rama publikon videon: Ja çfarë ndodhi sonte në mes të Tiranës

Dafina Vidishiqi

A do dekretojë Meta qeverinë Rama 3?

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...