Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

6 janari ditë jo pune në Maqedoni

Shkup, 30 dhjetor – Zhurnal.mk – Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njoftoi sot se 6 janari, një ditë para Krishtlindjeve, është ditë jopune për qytetarët e fesë ortodokse.

Dita jopune është shpallur në përputhje me Ligjin për festat.

Postime të ngjashme

ESHS: Regjistrimi po zhvillohet pa probleme, aplikacioni për diasporën është i sigurt

Z H

Nikollovski: Vazhdimisht do të shqyrtohet realizimi i Planit për korrupsion

Z H

Mot me diell dhe me erë për fundjavë shi dhe temperatura më të ulëta

Z H

Përfundoi debati i përgjithshëm rreth propozim ligjit për plotësimin e Ligjit për financimin e njësive të pushtetit lokal

R Zh

Vestager: Të respektohen rregullat e BE-së në planet kombëtare të rimëkëmbjes

T E

Lefkov: Për lëshimet e platformës së regjistrimit nuk është fajtor populli

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...