Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

6 vite burg për Toni Mihajllovskin

Zhurnal Ads

Shkup, 28 tetor, zhurnal.mk – Gjashtë vjet burg për Toni Mihajllovskin, ish shefin e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, i cili ishte shef edhe i ish drejtorit të DSK-së, Sasho Mijallkov, publikoi sot Gjykata Penale, transmeton Zhurnal.

Dënim me burg prej katër vite mori edhe Stevo Maxhovski i cili ishte i punësuar në DSK.

Ky ishte aktgjykimi nga Këshilli i gjyqit në lëndën që ka të bëj me keqpërdorime të parave nga kasaforta e DSK-së.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Simovski: Duhet të bëjmë regjistrim, shtetit i duhen të dhënat

T E

Bie platforma për mësim në distancë

E.E.

MPB: Përdorimi dhe shitja e mjeteve pirotenike është e ndëshkueshme, u bëjmë thirrje qytetarëve të mos përdorin kapsolla

T E

Është arrestuar sulmuesi i mjekut në Toksikologji

Z H

Ohri gjysmë i zbrazur për natën e Vitit të Ri, në qytet vërehen shumë pak turistë

R ZH

Këtë vikend fillon llogaritja dimërore e kohës

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...