Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

60 vjeçari rrihet me një 36 vjeçar në një qendër tregtare në Çair

Shkup, 10 janar – Me 09.01.2021 në ora 18.00 në SPB Shkup është lajmëruar se në një qendër tregtare në regjionin e Çairit është prishur rendi dhe qetësia publike pas një përleshje fizike midis Zh.Sh.(60) dhe R.M.(36), dytë nga Shkupi.

Është shënuar procesverbal për shkeljen e konstatuar sipas nenit 11 nga Kodi Penal.

Postime të ngjashme

Aksident në Krujë, plagoset 21-vjeçari

S.B.

Shkup: 245 gjoba për shkelje të rregullave në trafik brenda një dite

S.B.

Tre dilerë kapen derisa po shisnin drogë në Parkun e Qytetit

S.B.

Sekuestrohet marijuanë në Radozhdë

S.B.

Nga parakalimet e gabuara tek shpejtësia tej normave, policia ndëshkon disa shoferë ‘rebelë’ (VIDEO)

S.B.

Gjendet pa shenja jete një person në Lipjan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...