Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

623 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Zhurnal Ads

Shkup, 19 shtator – Në territorin e vendit gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 623 gjoba për mosmbajtjen e maskës.

Ministria e Punëve të Brendshme u bën apel të gjithë qytetarëve që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Koalicioni ASH-Alternativa shpalosin platformën “Shtetësia”

D J

Zaev dhe Brnabiq dakordohen të heqin PCR testin për hyrje në Serbi

Z H

Gjithsej 64% e qytetarëve konsiderojnë se mediumet raportojnë në mënyrë profesionale gjatë kohës së Kovid-19

R ZH

Spasovski: Regjistrimi duhet të bëhet, pa të nuk mund të planifikojmë të ardhmen

E.E.

Elmi Aziri flet për buxhetin: 80 milion euro për Kriva Pallankën kurse Bllaca e Vizbegu pa objekte shkollore

R ZH

Alternativa kundër vendosjes së bustit të Aqif Lleshit në Dibër

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...