Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

681 shkelje për mosmbajtje të maskës

Shkup, 26 dhjetor – Janë regjistruar 681 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse.

Nga MPB njoftojnë se dje janë regjistruar 614 shkelje të masës për mosmbajtje të maskës mbrojtëse.

“Gjatë ditës së djeshme (25/26.12.2020) në territorin e Maqedonisë së Veriut, në lidhje me masën për bartjen e maskës mbrojtëse, janë regjistruar 614 shkelje”, informojnë nga MPB.

Nga atje u bëjnë apel qytetarëve që të respektojnë masat dhe protokollet e qeverisë për ballafaqim me coronavirusin.

Postime të ngjashme

Ju del “error” në numrin amë gjatë regjistrimit? Ja si ta tejkaloni pengesën

T E

Edhe Enti i Statistikave nuk kishte internet sot, tha Selami

R Zh

Ende nuk lejohet organizimi i dasmave

T E

Dy të arrestuar pas plagosjes së djalit të Sulejman Rexhepit

T E

Shpërthen zjarr i fuqishëm në fshatrat e Manastirit

T E

Sassoli kërkon Konferencë ndërqeveritare për Shqipërinë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...