Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

7 emigrantë në makinë, policia arreston dy të rinj

Policia e Korçës vazhdon aksionet e saj kundër trafikimit të emigrantëve të paligjshëm.

Këtë të dielë u prangosën një 18-vjeçar dhe një 30-vjeçar sepse në makinat e tyre u gjetën shtatë klandestinë.

Në këmbim të kalimit drjt vendeve të BE, të rinjtë do të merrnin shpërblim.

Postime të ngjashme

Sulmoi programin e PD, Bardhi i përgjigjet Ramës: Qetësohu! Ky është vetëm fillimi!

S.B.

Manastirliu në Kuvend: Kemi kontraktuar doza vaksinimin për 800 mijë qytetarë

S.B.

Shqipëri, Kuvendi miraton 5 Akte Normative

S.B.

Të shtëna me armë zjarri në Mamurras, plagoset 60-vjeçari

S.B.

“Masa që Shqipëria të mos plaket”, Rrushaj: Rreth 30 mijë familje të reja përfitojnë pagesë për fëmijët. Ja sa do të shkojë paga e mjekëve dhe infermierëve

S.B.

Hajdari:Ç`vlejnë ligjet kur s`ka vullnet për të luftuar krimin e organizuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...