Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

7 produktet që duhet të përdorni nëse keni humbur shijen dhe nuhatjen pas Covid-19

Rikthimi i nuhatjes është shumë i rëndësishëm për funksionim normal gjatë ditës.

Një ndër simptomat kryesore të koronavirusit është humbja e nuhatjes. Nuhatja mund të rikthehet edhe disa javë pasi e keni kaluar koronavirusin, transmeotn lajmi.net.

Dhe nëse kjo gjë iu bezdis, atëherë përdorni këto produkte që nuhatja t’iu vijë më shpreh.

Lëkurë limoni dhe portokalli, karafil, nenexhik, kafe e bluar, kokos dhe vanilje, janë produktet e zakonshme që mund të përdoren.

Trajnimi i nuhatjes stimulon qarkullimin e qelizave nervore të specializuara, duke ndihmuar në rivendosjen e funksionit të nuhatjes.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...