Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

7 të arrestuar nga aksioni antidrogë në Prilep

Prilep, 5 shkurt – 7 persona janë arrestuar nga aksioni antidrogë që është duke u zhvilluar edhe më tej në Prilep.

Njoftohet se aksioni ka për qëllim të shkatërrojë grup të madh të njerëzisht që dyshohen për tregti me drogë dhe lëndë narkotike.

Se janë arrestuar 7 persona, ka mësuar TV “Sitel” nga burime jozyrtare, ndërkaq për informacione zyrtare, Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se do të dalë gjatë ditës së nesërme.

Postime të ngjashme

Bexheti: Kisha nderin të mirëpres Ambasadorin e BE-së në Shkup, Dejvid Gir

R Zh

Milikije Halimi i jep fund problemit disa dekadash të ujit, Haraçina me uji pa ndërprerje

D V

RMV/ Për herë të parë, sulmi ndaj mjekëve barazohet me sulmin ndaj personave zyrtarë

D V

Lëvizja Besa zgjedhë strukturat e saj në Novosellë të Bogovinës, lëvizja po ritet

D V

Mbeturinat dhe uji i pijshëm problem në komunën e Tearcës

D V

Bashkia e Shkupit të premten me spërkatje kundër mushkonjave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...