Agjencia Zhurnal.mk

7 vjeçari reperi më i vogël shqiptar quhet Aniel Cara

Ai është vetëm 7 vjeç dhe ka stil e plot talent e në këngën e tij me titull ” Banditto” në bashkëpunim me Chrystian dhe Redi duket me plot të ardhme në muzikën shqiptare. Quhet Aniel Cara nga Laçi por duket se kjo muzikë i flen shumë mirë të voglit plot stil ku me zërin e tij dhe interpretimin në klipin si një film duket mjaft mirë për të konkuruar edhe emrat e njohur të skenës shqiptare. Mësojmë se muzika dhe mix master i këngës është punuar nga Radical Records, drejtor Rigert Cani dhe kënga me klip sapo ka dalë në kanalin Youtube dhe po pëlqehet shumë. Ne ju ftojmë ta dëgjoni këngën në linkun më poshtë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...