Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

71-vjeçari humb jetën pasi që humbi kontrollin ndaj motoçikletës

Në datën 11.05.2021 në orën 18.40 në Stacionin policor të Prilepit është denoncuar se në rrugën lokale Prilep-f.Lenishtë, motoçikleta “Tomos”, me targa të Prilepit, e drejtuar nga S.T.(71) nga Prilepi ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Pas aksidentit, motoçiklisti është dërguar në Spitalin e qytetit të Prilepit, ku nga ana e mjekut është konstatuar vdekja. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i Stacionit policor Prilep.

Postime të ngjashme

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për veprën penale “trafikim me njerëz”

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një 26 vjeçar te i cili janë gjetur 44 pako me marihuanë

Dafina Vidishiqi

188 shoferë të sanksionuar për parakalim të parregullt, 1/3 nga Tetova

Zekirija Haxhiu

Gjendet i pajetë një 29-vjeçar në Shkodër

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...