Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

721 raste të reja, 171 të shëruar dhe 7 të vdekur, bilanci nga Covid 19

Shkup, 27 shkurt – Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se në 24 orët e fundit nga 3816 testime të realizuara, 721 pacientë kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Nga Instituti i Shëndetit Publik informojnë se gjatë 24 orëve të fundit kanë regjistruar 171 pacientë të shëruar, ndërkaq 7 persona e kanë humbur betejën me Covid-19.

Postime të ngjashme

Edhe nesër me diell, nga e marta vranësira, reshje dhe ulje të temperaturave

R Zh

Bytyqi: Me mbështetje të drejtpërdrejtë financiare e kthejmë kreativitetin e ivent industries

R Zh

Në Dibër edhe një viktimë nga Kovid-19, deri më tani gjithsej 40

R Zh

Despotovski: Përkundër pandemisë, kompanitë në zonat TIR kanë rezultate pozitive ekonomike

R Zh

Sela: Është gënjeshtër që koalicioni ASh-AAA ka bllokuar pakon e pestë ekonomike

R Zh

MASH: Programe të reja mësimore për filloristët – bazë dhe nxitje për qasje kreative në mësim

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...