Agjencia Zhurnal.mk

733 gjoba për mosmbajtjën e maskës

Shkup, 10 tetor – Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Maqedonisë së Veriut, janë regjistruar 733 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës.

Ministria e Punëve të Brendshme bën apel deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...