Agjencia Zhurnal.mk

754 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Shkup, 11 tetor – Gjatë 24 orëve të fundit (10/11.10.2020) në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 754 gjoba për mosmbajtjen e pajisjeve mbrojtëse.

Ministria e Punëve të Brendshme bën apel deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...