Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

778 gjoba anti-COVID të shqiptuara në 24 orë

778 persona kanë marrë gjobë nga Policia e Kosovës brenda 24-orëve të fundit si pasojë e mosrespektimit të masave anti-COVID, njofton Insajderi.

Kështu është bërë e ditur në raportin ditor të policisë, ku thuhet se janë shqiptuar edhe një mijë e 161 tiketa trafiku.

Po ashtu në këtë periudhë kohore bëhet e ditur se kanë ndodhur 59 aksidente.https://tinyurl.com/y4tkrgmb

18 persona janë arrestuar, ku 15 prej tyre janë dërguar në mbajtje dhe dy në vuajtje të dënimit.

Postime të ngjashme

Ambasada e Amerikës ngushëllon familjarët e viktimave për tragjedinë në Kroaci

D V

Kurti takohet me të mbijetuarit e aksidentit në spitalin e Slavonski Brod

D V

Identifikohen edhe dy viktima tjera nga aksidenti tragjik që ndodhi në Kroaci, janë nga Rahoveci

D V

Eksperti kroat i komunikacionit: Dy shoferë në një rrugë kaq të gjatë janë shumë pak

D V

Imazhe nga vizita e Kurtit dhe kryeministrit Plenkoviq në spitalin e Slavonski Brodit

D V

Kryeministri kroat, Plenkoviq konfirmon vdekjen e 10 personave në aksidentin tragjik: Jemi me Kosovën në këtë ditë të trishtuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...