Agjencia Zhurnal.mk

8 të shëruar sot, nga koronavirus

Kryeministri Rama ka dhene nje lajm ne mire serish sonte, duke thene se 8 te prekur nga koronavirus jane sheruar dhe kane dale sonte nga spitali Infektiv. Me ane te nje postimi ne Facebook, Rama shkruan: Lajm i mire: 8 te sheruar sot.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...