Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

846 dënime për mosmbajtjen e maskës

Zhurnal Ads

Shkup, 25 tetor – Në territorin e vendit tonë gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 846 gjoba për mosmbajtjen e maskës.

Ministria e Punëve të Brendshme bën apel deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

6 janari ditë jo pune në Maqedoni

Z H

Mitreski: VMRO-DPMNE punon kundër qytetarëve dhe Parlamentit

E.E.

Zaev: Qytetarët tanë dhe të BH do të fillojnë të lëvizin vetëm me letërnjoftime

E.E.

Editorial: “Administratorët”, Nëse Grubi nuk ia ka haberin, të kyçen juristët !

B M

Arifi: Në vitin 2020 dy investime kapitale, vitin tjetër rikonstruimi i rrugëve “Goce Dellçev” dhe “Gjoce Stojçevski”

Z H

Spasovski: Policia do të intervenojë pas çdo raportimi për shkelje të masave kundër Kovid-19

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...