Agjencia Zhurnal.mk

86 vjeçarja amerikane rezulton me Koronavirus, më 3 mars kishte qenë në Tiranë

Një 86 vjeçare amerikane ka rezultuar me Koronavirus dhe këtë lajme ka dhënë ministri i shëndetësisë së Turqisë. Ai ka shkruar në Twitter se ajo kishte udhëtuar nga aeroporti i Tiranës për në Stamboll dhe më pas në SHBA.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...