Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

865 raste të reja, 10 të vdekur dhe 359 të shëruar, bilanci i fundit me Covid 19

Zhurnal Ads

Shkup, 1 nëntor – Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2449 testime, ndërsa janë regjistruar 865 raste të reja.

Më tepër raste janë regjistruar në Shkup-397, Kumanovë-22, Shtip-34, Prilep-29, Tetovë-95, Veles-44, Manastir-31.

Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 359 pacientë të shëruar. Dhjetë pacientë kanë humbur jetën.

Zhurnal Ads
https://www.facebook.com/filipce.venko/photos/a.1819648248342200/2537292573244427/?type=3&theater
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ministri Shaqiri merr pjesë në ngjarjen “Dialogjet për agjendën digjitale”

T E

Lazim Destani viziton Klinikën Kirurgjikale në Shkup

R ZH

”Tirana vjen tek ti”, 100 vjet histori – në sheshin “Skënderbeu”

T E

Në Kovid-qendrat në Shkup për 24 orë janë hospitalizuar 43 pacientë

E.E.

Nëse Bullgaria nuk e ndryshon qëndrimin e saj, duhet ta përgatisim popullin tonë se bisedimet me BE-në nuk do të fillojnë

T E

Komisioni për mardhënie me bashkësitë fetare dhe grupet religjioze anashkalon shqipen!

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...