Agjencia Zhurnal.mk

9 të vdekur dhe 10 të plagosur nga sulmet e avionëve rusë në Idlib

Siri, 9 civilë të vdekur dhe 10 të plagosur nga sulmet e avionëve rusë në Idlib.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...