Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

900 mijë vaksinime antiCOVID në Shqipëri

Vaksinimi i qytetarëve në Shqipëri ka arritur në 900 mijë.

Kjo është bërë e ditur nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Duhet përkujtuar që në Shqipëri që nga fillimi i vaksinimit pati edhe rënie të dukshme të rasteve me koronavirus si dhe i viktimave si pasojë e këtij virusi.

Postime të ngjashme

Varianti Delta, rrezikshmëria, kulmi i virusit dhe masat; Flet zv.ministrja e Shëndetësisë Eugena Tomini

D V

Ministria e Arsimit publikon datat e sezonit të vjeshtës, ja kur mund të rijapin provimet nxënësit mbetës

D V

“Gati për Shqipërinë”, Rama: Eksplorojmë së bashku mundësitë e formave të bashkëpunimit me të interesuarit

D V

Raporti i DASH për klimën e biznesit, PD: Shqipëria ka qeverinë më të korruptuar në Europë, ditë e mirë që SPAK të hetojë…

D V

Tërmet i fortë në Shqipëri

D V

Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, rriten rastet e reja në 24 orët e fundit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...