Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

96-vjeçari lëndohet rrëndë në aksident trafiku në Ohër

Në datën 05.10.2020 në orën 12.50, në udhërkyqin ndërmjet rrugëve “Goce Dellçev” dhe “Nikolla Petrov rusinski” në Ohër, ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Folksvagen Polo me targa të Ohrit, i drejtuar nga A.D.(28) dhe biçikleta, e drejtuar nga E.S. (96), të dy nga Ohri.

Në aksident, çiklisti ka marrë lëndime të rrënda trupore të konstatuara në spitalin e përgjithsëhm të Ohrit, informojnë nga policia e Ohrit.

Është kryer hetim në vendin e ngjarjes nga ekipi hetues i SPB-Ohër.

Postime të ngjashme

Aktakuzë për terrorizëm ndaj tre personave nga Kumanova

D J

Shtetasit e Maqedonisë përfituan mijëra euro duke mashtruar kompani nga vendet e Ballkanit

D J

Një furgon përplasi motoristin në Kumanovë, me lëndime të rënda dërgohet në spital

S.B.

Shqiptohen dënime për burrë e grua, shtetas të Gjermanisë – falsifikuan PCR-testet

S.B.

Dy persona lëndohen rëndë në aksident, automjeti doli nga rruga Prilep-Manastir

S.B.

Koka e trafikut të drogës nga Turqia, i afërt me ‘bosin’ e heroinës Abdulselam Turgut, 65-vjeçari i vrarë në Tiranë po verifikohej për pastrim parash

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...