Agjencia Zhurnal.mk
Bota

982 të vdekur në Gjermani në 24 orët e fundit

Numri i rasteve të konfirmuara në Gjermani brenda 24 orëve të fundit është 13.202, duke çuar kështu numrin e përgjithshëm të rasteve me koronavirus në 2.161.279.

Sipas të dhënave nga Instituti Robert Koch, të enjten janë regjistruar 982 të vdekur, ndërkaq numri i të vdekurve që nga fillimi i pandemisë ka shkuar në 53.972.

Postime të ngjashme

SHBA-ja dhe Britania fajësojnë Iranin për sulmin vdekjeprurës ndaj një cisterne

D V

Atletja bjelloruse konsiderohet e sigurt në Tokio, vendet e BE-së i ofrojnë viza

D V

Shpëtohen 700 migrantë që tentuan të kalojnë Mesdheun

D V

Gjermanët protestojnë kundër kufizimeve për koronavirus

D V

Gjenerali që mori pushtetin në Mianmar thotë se gjendja emergjente mund të zgjasë deri në vitin 2023

D V

Irani mohon se e ka sulmuar cisternën e naftës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...