Editoriale & Analiza

 

Kosovë

Shqipëri

Bota

Ekonomi

Kronika e Zezë

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore ka arrestuar një punonjës policie dhe tre shtetas për prodhim dhe shitje të narkotikëve. AMP (Rajoni Fier-Berat) njoftoi sot se në …

banner

Showbiz & Life Style

banner

Automobilizëm

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

@2009-2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More