Agjencia Zhurnal.mk

Rekomanduara

Spital-780x439

113 raste të reja, 6 të vdekur dhe 259 të shëruar nga Covid 19

Shkup, 6 gusht – Zhurnal.mk – Në 24 orët e fundit janë bërë gjithsej 1543 teste për Covid 19, ndërsa të infektuar kanë rezultuar 113 pacientë, informon Zhurnal. Sipas qyteteve, prej 113 rasteve të reja, …

Më tepër

Marketing

Marketing

Marketing

Mobile M2/1

Mobile M2/1

Mobile M2/3

Mobile M2/4

iMobile a3/1

iMobile a3/2

iMobile a3/3

iMobile a3/4

PC3/1

PC3/2

PC3/3

PC3/4

Ekonomi

Kronika

Marketing

Kulturë

Ekonomi / Teknologji / Kuriozitet

error: Content is protected !!