Agjencia Zhurnal.mk

“A do ketë lëvizje në fundjavë?”, Rama njofton bashkëbisedimin me qytetarët: Pyesni dhe do t’ju përgjigjem

Kryeministri Edi Rama do të ketë një bashkëbisedim me qytetarët në orën 14:45. Lajmin e ka dhënë vetë kreu i qeverisë, teksa iu kërkon ndjekësve të tij dhe qytetarëve t’i shkruajnë në facebook për pyetjet e tyre, të cilave do t’u përgjigjet më pas.

Ndër të tjera pritet që kryeministri të saktësojë edhe çështjen e orarit apo lehtësimet gjatë fundjavës ashtu siç ka ndodhur më parë.

🔴” PAS PAK, NË 14.45 BASHKËBISEDIM DREJTËPËRDREJTË ME JU😉
Pyesni më poshtë dhe do t’ju përgjigjem👇”, shkruan Rama.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...