Agjencia Zhurnal.mk

A do të këndojë në dasmën e vajzës së saj? Remzija befason me përgjigjen

Këngëtarja e njohur kosovare, Remzie Osmani vazhdon të jetë një ndër më të preferuarat e publikut.

Jeta e saj private është tejet e përfolur krahas muzikës, përcjell ORAinfo. Remzija është tejet e pranishme edhe në paraqitje të ndryshme publike sidomos në emisione.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në një emision dhe në të iu bë pyetja se a do të këndojë në dasmën e vajzës.

E Remzija u përgjigj se nuk do të mund të këndojë ma shumë se 3 këngë nga emocionet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...