Agjencia Zhurnal.mk

A e dinit që kjo bukuroshe e suksesshme është vajza e Antigona Sejdiut?

Është rikthyer pas shumë vitesh në vëmendjen e publikut, këngëtarja e munguar Antigona Sejdiu, e cila ka kohë që nuk po sjell projekte të reja muzikore, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja Antigona Sejdiu, para pak vitesh nuk ndalej së bëri këngë e videoklipe, por jo më.

Në një moment, ajo vendosi ti përkushtohej më shumë familjes, që për të është e shenjtë dhe nuk e vë në peshore, madje as me pasionin e saj për muzikën.

A e dini që Antigona së fundi e ka edhe një djal të vogël? Por, ajo e ka edhe një vajzë të rritur, që tashmë e njohin të gjithë për aftësitë e saj si estetiste.

Antigona, është nëna e Simoneta Bajramit, e cila ishte edhe imazhi i “Boom”-it festiv.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...