A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

Ajo është pyetur nga ndjekësit e saj. Përmes rubrikës ‘Pyetje dhe përgjigje’, Sara ka iu ka dhënë mundësinë atyre t’i bëjnë pyetje.

 

Ndër të tjera, blogerja e njohur ka marrë një pyetje në lidhje me partnerin e saj, Ledri Vula me të cilin ka edhe një vajzë.

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? ka qenë pyetja të cilës Sara i është përgjigjur duke i thënë ‘Jo, jo jo fare hmh’.

Ndryshe, Sara dhe reperi janë një nga çiftet më të komentuara të showbizzit vendor.

Related posts

Princ Harry dhe Meghan emërohen në listën e 100 njerëzve më me ndikim në botë nga revista “Time”

D V

Reagon kuzhinieri i Met Gala pas postimit të Keke Palmer

D V

DailyMail shkruan për pushimet e Dua Lipas në Shqipëri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com