Agjencia Zhurnal.mk

A ka bërë ndërhyrje kirurgjike? Afrona Dika jep këtë përgjigje

Afrona Dika dhe i fejuari i saj, këngëtari i njohur Blero janë ndër më të komentuarit për lidhjen e tyre.Modelja e njohur njihet si një femër seksi dhe kjo ka bërë që ajo jo rrallë të komentohet për ndërhyrjet.Por, në një pyetësor që ka bërë së fundi Afrona në ‘Instagram’ iu ka dhënë fund spekulimeve të tilla.

Një nga adhuruesit e ka pyetur nëse ajo ka bërë ndonjë ndërhyrje në trup, Afrona u përgjigj shkurtë ‘Jo kurrë’.Kujtojmë që këtë vit, Afrona dhe Blero do të kurorizojnë dashurinë me martesë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...