A kishte zënkë mes Valverdes dhe Messit, trajneri i njohur thotë se më mirë është të mbetet mister kjo gjë

Trajneri i njohur Ernesto Valverde ka folur për periudhën te Barcelona dhe largimin e tij nga klubi katalanas në janar të vitit 2020.

 

Ai madje u pyet edhe për Lionel Messin, i cili gjithashtu është larguar nga Blaugranat.

Kishte zëra se Valverde kishte disa debate me kapitenin e tij, por ai nuk dëshiron të zbulojë atë që ndodhi pas dyerve të mbyllura.

“Unë nuk mund të them se çfarë ndodhi”, ka thënë ai në një intervistë për “El Dia de Manana” të ETB.

“Është pjesë e mistikës. Është më mirë që njerëzit të mos e dinë se si jemi dhe të mendojnë se i dimë të gjitha. Është më mirë që njerëzit të mos e dinë të vërtetën”, ka thënë ai.

Valverde foli edhe për të ardhmen e tij, duke thënë se nuk e di kur do të kthehet në krye të një skuadre.

Related posts

Ibrahimovic: Messi dhe Ronaldo? Krahasuar me ta, më mungon vetëm Liga e Kampionëve

D V

Lajm shokues para edicionit të ri në Ligën Premier: Arrestohet futbollisti i Evertonit nën akuza për pedofili

D V

Pochettino flet për treshen e sulmit dhe paraqitjen e PSG-së në barazimin ndaj Club Brugge

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com