Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

‘A m’don’ pyesin Dafina dhe Durimi

Janë bërë bashkë për një projekt muzikor.

Në kanalin Youtube Dafina Dauti dhe Durim Malaj kanë lansuar projektin e ri, të titulluar ‘A m’don’.

Kënga u shkrua nga Ismet Malaj, kurse, muzika nga Granit Gashi dhe Dardy.

‘A m’don’ u finalizua edhe me klip dhe menjëherë pas publikimit ka filluar të pëlqehet nga ana e ndjekësve të saj.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...