Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

A mendoni se kufjet e telefonit tuaj celular janë të pastër? Shikoni ato me zoom

Kur shikojmë kufjet përmes syrit të kamerës dhe zmadhimit të madh, shohim se sa të pista janë ato.

Përndryshe sfida e vërtetë është pastrimi i tyre i mirë, pasi ato janë kaq të vogla.

Opsioni i zmadhimit në kamera ose kamera e bën këtë punë shumë më të lehtë.

Postime të ngjashme

Pas një dite me alkool, 26-vjeçarja nga Delaware hipën mbi qafën e mikut – rrëzohet me fytyrë për tokë dhe mbetet pa disa dhëmbë

S.B.

Parashutisti spanjoll hidhet nga 3.700 metra, zbret në tokë me 120 kilometra në orë – arrin ta kap kanaçen me precizitet të paparë

S.B.

Universiteti i Kentuckyt gabimisht u dërgon 500 mijë mesazhe pranimi nxënësve

S.B.

Pas një viti gjen telefonin në liqenin e tharë në Tajvan

S.B.

Gjenden dëshmi “të forta” për ekzistencën e forcës së re natyrore

S.B.

Akulli rreth Antarktikut mund të shembet nëse temperaturat globale rriten për 4 gradë celsius

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...