Agjencia Zhurnal.mk
Auto

A mund t’a bëni ju më mirë? Ky është “mbreti i parkimit anësor”!

Zhurnal Ads

Parkimi është një nga momentet më të vështira të shumë shoferëve.

Manovrimi i parkimit paralel ose anësor nuk është i pëlqyer nga shumë, veçanërisht kur makina duhet të parkohet në një zonë të ngushtë.

Nëse nuk merrni kthesën siç duhet , shumë shpejt do të zhgënjeheni.

Disa parkojnë pa ndonjë problem, dhe nuk shqetësohen nga pikëpamjet e kalimtarëve apo makinave që presin të lëvizin, transmeton Telegrafi.

Nga India vjen shembulli i një eksperti të vërtetë në parkimin anësor.

Jo vetëm që e ka makinën e madhe, por parkimin e bën në një vend mjaft të rrezikshëm, afër një kanalit.

Aftësitë e tij në parkim u regjistruan nga gruaja e tij nga ballkoni dhe iu dërguan vëllait të tij dhe disa ditë më vonë videoja u bë virale.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Mbërrin “Beetle” elektrik

admin

Audi Q2 vjen me një pamje të re dhe me më shumë fuqi

admin

Së shpejti BMW SUV i parë elektrik

admin

Apple do të sjellë një makinë në treg deri më 2025

S.B.

EQV, modeli i fundit elektrik i Mercedesit

admin

Audi A3 hibrid me 245 ‘kuaj fuqi’ ka mbërritur

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...