Agjencia Zhurnal.mk
Sport

A nuk janë shqiptarët vëllezër? Hysaj injoron keq Rrahmanin (Video)

Skuadra në të cilë militon mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, Napoli është eliminuar nga Kupa e Italisë mbrëmë pas humbjes nga Atalanta me rezultat 3-1, përcjell Periskopi, transmeton koha.mk.

Në këtë përballje nga fillimi ishin duke luajtur dy shqiptarë, Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj mes të cilëve ndodhi një moment aspak i këndshëm.

Hysaj për shkak të një lëndimi muskulor u detyrua të largohet nga loja. Gjatë vrapit për në zhveshtore, Rrahmani ia zgjati dorën Hysajt, por ky i fundit e refuzoi.

Postime të ngjashme

Australianet vendosin rekord botëror në not

D V

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

D V

Ronaldo, Dybala, Chiellin e Allegri – Nedved zbulon detajet

D V

Spalletti konfirmon se Koulibaly është në shitje, zbulohet edhe çmimi

D V

Eda Zeqiri garon sot në “Tokyo 2020”, ky është orari

D V

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...