Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni Rekomanduar

A po zgjerohet fuqia e grupit të “zjarrt” kundër Artan Grubit ?

Shkup, 25 shkurt, Zhurnal.mk – Para pak çastesh, kreu i Sarajit – Blerim Bexheti në profilin e tij në facebook ka publikuar një foto nga një lokal (restorant) Ballkanika në Shkup, ku në tavolinë prezent krahas tij janë edhe ish zv.kryeministri Musa Xhaferi, deputeti Izet Mexhiti, deputeti tjetër i BDI Ismail Jahoski dhe kreu i komunës së Pllasnicës Alija Jaoski, shkruan zhurnal.mk

Arsyeja e këtij takimin mes grupit të “zjarrt” të BDI ende nuk dihet, mirëpo kjo mund të jetë rastësi por mund të jetë edhe tentativë për një bashkëpunim mes grupit të “zjarrtë” të BDI-së për të vepruar në Parlament.

Megjithatë, Agjencia e Lajmeve Zhurnal tentoi të kontaktojë ndonjërin prej personave prezentëve në këtë takim por deri në këto momente, asnjë nuk ishte i kapshëm në telefonatat tona, shkruan kështu Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

VMRO-ja kërkon dorëheqjen e ministrit Filipçe

R Zh

Mexhiti: Nuredini, ishte model për fëmijët e Serovës dhe më gjërë

R Zh

Spitali i Gostivarit furnizohet në mënyrë të centralizuar me oksigjen

R Zh

Transplantim i suksesshëm i zemrës te një djalosh 27-të vjeçar

R Zh

Anketë: Fajzer dhe Sputnik-V vaksinat më të preferuara, 57,7 për qind e të qytetarëve kanë shprehur interesim për imunizim

R Zh

Zaev: Ndryshimi i kufijve vetëm në momentin kur vendet Ballkanike do të bëhen anëtare të BE-së me kushtet e mekanizmit të Shengenit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...