Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

A u lejua të flasë me familjarët? Gucati e zbulon para Gjykatës

Kreu i veteranëve, Hysni Gucati është pyetur në seancën e sotme para Speciales se a është lejuar të flasë me familjen e tij pas arrestimit nga EULEX’i, raporton Gazeta Express.

Gucati ka thënë se me familjen e tij ka folur një orë e gjysmë pas arrestimit.

Ai tha se pas arrestimit e ka informuar djalin e tij për këtë çështje.

“Diku rreth një orë e gjysmë mas një ore e gjysmë e kam informuar djalin tim se jam arrestuar”, ka thënë Gucati.

Postime të ngjashme

Haxhiu: Nesër finalizohet drafti i parë i koncept dokumentit për vetingun në sistemin e drejtësisë

Bekim Laçi

OAK: Të ketë menaxhim më të mirë të parasë dhe pronës publike

Bekim Laçi

Osmani kërkoi dorëheqjen e Dakës, ajo e refuzon

Bekim Laçi

Votimi i rezolutës së PDK-së u shty për seancë tjetër

Bekim Laçi

Nje ditë para takimit, vijnë deklarata kundërthënëse nga Prishtina dhe Beogradi

Bekim Laçi

Ky është Agimi që u fotografua gjatë luftës në Kosovë teksa kalonte përmes gardhit me gjemba

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...