Agjencia Zhurnal.mk

AAK dhe VV bëhen bashkë në Istog, japin sinjale për qendrat tjera

Ish-deputeti i AAK’së, Gani Dreshaj, ka publikuar në Facebook një fotografi me anëtarin e VV’së në Istog, Florin Dreshaj

Gani Dreshaj ka shkruar se AAK dhe VV në Istog nuk kanë dallime fare.

Në postimin e  tij, Dreshaj i AAK’së ka thënë se uron që fryma e bashkëpunimit të tillë të vazhdojë edhe në qendrat e tjera.

“AAK dhe Vetëvendosje, në Istog nuk kanë fare dallime. Bashkë me Florimin, njeriun e Vetëvendosjes dhe vlerave në Istog, arritëm një lloj koalicioni. Uroj që kjo frymë bashkëpunimi të vazhdojë edhe në qendra të mëdha. Në rast se nuk bëhet, unë Gani Dreshaj dhe Florim Dreshaj, do e bëjmë Qeverinë Dreshaj”, ka shkruar Dreshaj në Facebook.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...