Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

AAK nis me prezantimin e deputetëve, Shemsi Dreshaj njëri nga ta

Daut Haradinaj, ka bërë zyrtare edhe një kandidat tjetër për deputet në zgjedhjet e reja, nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Bëhet fjalë, për Shemsedin Dreshajn nga Peja, i cili siç thotë Haradinaj, është nip i Bajraktarit të Rugovës.

“Listës së AAK-së i bashkohet profesor doktor Shemsedin Dreshaj nga Peja, nip i Bajraktarit të Rugovës. Na priftë e mbara!”, ka shkruar Haradinaj.

Postime të ngjashme

Bekimi rrëfen rënien e Jasharëve, ai ishte në Gjermani me Rifatin, kush ia dha lajmin?

T E

Shtrenjtohet prodhimi në Kosovë

T E

Osmani nga Prekazi: Sakrifica e familjes Jashari rezultoi me pavarësinë e Kosovës

S.B.

Rugova: Garda që e fundosi LDK-në po synon një kryetar formal dhe të kontrollueshëm

T E

8880 raste aktive me COVID në Kosovë

S.B.

Aksion i madh i Policisë në gjithë Prishtinën

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...