Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Abdul-Selam Selami zyrtarisht zv/drejtor i DAP

Zhurnal Ads

Shkup, 29 tetor, zhurnal.mk – Veprimtari i shquar i BDI-së, njëherësh eksperti i shquar dhe menaxheri i suksesshëm, zv.drejtor i sapo emëruar në DAP, Abdul-Selam Selami nga sot edhe zyrtarisht ka filluar detyrën e tij në këtë institucion.

Nga aty, ai ka dhënë mesazhin se detyrat që i cakton Ali Ahmeti për zbatim, merren me plotë përgjegjësi dhe përkushtim.

Selami zotohet se këtë detyrë do ta kryej në mënyrën më të mirë të mundshme në shërbim të qytetarëve.

Ndryshe, me emërimin e z. Abdul-Selam Selami, zv.drejtor i Drejtorisë për të Ardhurat Publike, është garanci e një menaxhmenti të sprovuar me sfidat, duke e lartësuar atë me transparencë e zbatim të ligjit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

KSHZ: Deri në ora 09:00 jehona e votuesve në Shtip është 2.94 për qind, në Pllasnicë 7.37

T E

Kartela pagesore prej 6.000 denarë do të marrin pensionistët, të papunët dhe studentët

T E

MPJ dënon djegjen e flamurit bullgar në Vevçan

Z H

Diplomatët evropian: Të vazhdojnë bisedimet me Bullgarinë

D J

Deri në fund të vitit do të montohen edhe katër spitale modulare

T E

VMRO-DPMNE: Zaev vrapon pas çmimeve, ndërsa Filipçe varros 40 qytetarë për një ditë

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...