Abdullah Qazimi mer mbështetjen e Kasamit për Strugën, pritet zyrtarizimi në kuvendin e degës

Shkup, 26 gusht – Në prezencë të liderit të Lëvizjes BESA, z.Bilall Kasami, si dhe të sekretarit të përgjithshëm z. Arjanit Hoxha, sonte u bë promovimi i kandidatit për kryetar komune për qytetin e Strugës ,Prof.Dr. Abdullah Qazimi.

 

Kandidatura e z.Qazimi pritet të kalojë në kuvendin e degës dhe të zyrtarizohet në ditët në vijim.

Related posts

Një pjesë e Çairit nesër pa ujë

Z H

Rama publikisht i kërkon Bullgarisë të heqë veton për Maqedoninë: Na lini të flasim me BE-në

D V

Zaev: Koalicionet i bëjmë ashtu siç na kërkohet nga qytetarët

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com