Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Abuzoi dhe la shtatzënë gruan me probleme të shëndetit mendor, vjen deklarata e 20-vjeçarit

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur në Miras të Devollit, ku një i ri u arrestua pasi dyshohet se ka abuzuar dhe ka lënë shtatzënë një grua me probleme të shëndetit mendor.

Burime bëjnë me dije se Klavio Karuni, ka pranuar përballë uniformave blu aktin e rëndë. Në prani të avokatit mbrojtës ai ka pranuar të ketë kryer marrëdhënie seksuale me 43 vjecaren L.D. Pritet që 20 vjecari të dalë para gjykatës për të marrë masën e sigurisë.

Burimet thanë se Karuni kishte ndërtuar së fundi familjen e tij, pasi vetëm pak javë më parë ishte martuar, ndërkohë që jetonte së bashku me të ëmën dhe partneren e tij, pasi i ati i kishte vdekur kohë më parë.

Postime të ngjashme

850 mijë! Rama bën bilancin e të vaksinuarve në vendin tonë

Dafina Vidishiqi

SHBA dhuron 1 milionë dollarë pajisje mjekësore për Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

Asnjë viktimë nga COVID-19 në Shqipëri, vetëm 7 raste të reja

Dafina Vidishiqi

Tre variantet e vendimit për Metën, Kushtetuesja mund t’i drejtohet edhe komisionit të Venecias

Dafina Vidishiqi

Rama takon Sarkozyn në Paris: Privilegj të këshillohem me të për sfidat e Shqipërisë

Dafina Vidishiqi

Meta dhe Rama e përshëndetën vendimin e Holandës për hapje të negociatavе të Shqipërisë me BE-në

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...